Cheap flights Вояж Мечты » Про Міжнародний туристичний салон «Україна-2013″

Про Міжнародний туристичний салон «Україна-2013″

Делегація із Закарпатської області взяла участь у Міжнародному туристичному салоні «Україна-2013″, який минулого тижня проходив у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

На виставці було представлено туристичний потенціал нашого краю, зокрема можливості сільського та зимовоготуризму. Було вперше презентовано для представників туристичного бізнесу видання «Туристичні перлини Закарпаття» та «Закарпатські села запрошують на відпочинок». Як повідомив заступник директора департаменту — начальник управління інфраструктури, транспорту та туризму Закарпатської ОДА Едуард Маляр закарпатські виставкові площі викликали неабиякий інтерес серед представників туристичних компаній. «Закарпаття отримало позитивні відгуки від відвідувачів виставки. Ми мали на меті заявити про можливості сільського та зимового туризму, а також нового напрямку — гастрономічного туризму завдяки чому можемо збільшити кількість туристів, які відвідують край. Також результатом роботи стала перспектива укладання нових домовленостей у сфері туризму», — зазначив Едуард Маляр.
Загалом у виставці взяли участь представники туристичних компаній із 44 країн світу. Однією з ключових тем виставки став гастрономічний туризм. У гастрономічних турах знайомство з музеями та пам’ятками історії та архітектури поєднується з насолодою вишуканої місцевої кухні. Акцент на гастрономічному туризмі в останні роки роблять, зокрема, Словаччина, Польща, Угорщина, Кіпр, а також Львів і Закарпаття, — повідомляє Департамент ЖКГ, будівництва та інфраструктури ОДА.


Нет комментариев на "Про Міжнародний туристичний салон «Україна-2013″"

Нет комментариев.

Оставить комментарий

Имя : 
Почта : 
Сайт : 
Комментарий: